fbpx

Warsztaty

Obóz OBI i nie tylko z Magdaleną Łęczycką 11-14.06 2020

Obóz obedience niedaleko Warszawy z Magdaleną Łęczycką-Mrzygłód – zawodnikiem i pasjonatką obedience, behawiorystką zwierzęcą, instruktorką i trenerką psów oraz autorką książek „Pies w domu. Jak to ugryźć?” oraz „Na psa urok”.

W dniach 11 – 14 czerwca 2020 r. zapraszamy do Psiego Domku na obóz sportowy obedience z Magdaleną Łęczycką-Mrzygłód.
Obóz skierowany jest dla osób na każdym etapie psiego posłuszeństwa – zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zespołów. Mile widziane są zarówno psy dorosłe, jak i szczeniaki – poziom szkolenie zostanie dostosowany do osób uczestniczących.

OBÓZ W PIGUŁCE:
• Termin obozu: 11-14 czerwca 2020 r.
• Miejsce obozu: Psi Domek, Jednorożec (100 km od Warszawy w stronę Szczytna)
• Liczba uczestników z psami: 7 osób
• Liczba obserwatorów / osób towarzyszących: 6 osób

ZAKWATEROWANIE:
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w nowym, dwuosobowym domku wyposażonym w łazienkę. Obserwatorzy (w zależności od liczby) będą kwaterowani z uczestnikami.. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło są pola i lasy, a 2 km dalej rzeka Orzyc.

Magdalena Łęczycka z wykształcenia jest zootechnikiem, behawiorystą zwierzęcym, trenerem psów, instruktorem i zawodnikiem obedience. Od lat zajmuje się zwierzętami. Sama jest opiekunką Zuko i Wei. Jest założycielką Klubu Sportowego „Team Spirit”, autorką bloga o sportowym szkoleniu psów Obi Blog, trenerem prowadzącym kursy online dla właścicieli psów. Dzięki autorce zrozumiesz pewne zachowania psów i ich reakcje na określone bodźce.

Tych co nie znają Magdy, zapraszam na http://www.obiblog.pl

 

https://www.facebook.com Magdalena Łęczycka


 

Warsztaty z posłuszeństwa, podstawowego i sportowego, odbyły się 19 maja.

Poprowadziła je Ela Kowalska, która zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata Obedience ze swoimi dwoma psami rasy border collie. Pogoda była nieprzewidywalna ale towarzystwo było „pierwsza klasa”. Ela ma ogromną wiedzę w zakresie szkolenia i co najważniejsze, chętnie się nią dzieli.

https://www.facebook.com Ela Kowalska

 

 

 

 


W naszym Psim Domku, w kwietniu 2019, odbyły się pierwsze warsztaty.

Warsztaty pasterskie.

Prowadziła je Karolina Walczak i najcudowniejszym psim Nelełem świata.

https://www.facebook.com Karolina Walczak

Istnieje możliwość wykupienia indywidualnych lekcji szkoleniowych.search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close