fbpx

Warsztaty

Obóz OBI i nie tylko z Magdaleną Łęczycką 11-14.06 2020

Obóz obedience niedaleko Warszawy z Magdaleną Łęczycką-Mrzygłód – zawodnikiem i pasjonatką obedience, behawiorystką zwierzęcą, instruktorką i trenerką psów oraz autorką książek „Pies w domu. Jak to ugryźć?” oraz „Na psa urok”.

W dniach 11 – 14 czerwca 2020 r. zapraszamy do Psiego Domku na obóz sportowy obedience z Magdaleną Łęczycką-Mrzygłód.
Obóz skierowany jest dla osób na każdym etapie psiego posłuszeństwa – zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zespołów. Mile widziane są zarówno psy dorosłe, jak i szczeniaki – poziom szkolenie zostanie dostosowany do osób uczestniczących.

ZAKWATEROWANIE:
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w nowym, dwuosobowym domku wyposażonym w łazienkę. Obserwatorzy (w zależności od liczby) będą kwaterowani z uczestnikami.. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło są pola i lasy, a 2 km dalej rzeka Orzyc.

Magdalena Łęczycka z wykształcenia jest zootechnikiem, behawiorystą zwierzęcym, trenerem psów, instruktorem i zawodnikiem obedience. Od lat zajmuje się zwierzętami. Sama jest opiekunką Zuko i Wei. Jest założycielką Klubu Sportowego „Team Spirit”, autorką bloga o sportowym szkoleniu psów Obi Blog, trenerem prowadzącym kursy online dla właścicieli psów. Dzięki autorce zrozumiesz pewne zachowania psów i ich reakcje na określone bodźce.

Tych co nie znają Magdy, zapraszam na http://www.obiblog.pl

 

https://www.facebook.com Magdalena Łęczycka


Joanna Hewelt – obóz obedience

Zapraszamy wszystkich miłośników psiego posłuszeństwa sportowego na obóz obedience z Joanną Hewelt – czołową polską zawodniczką, wielokrotną Mistrzynią Polski Obedience, finalistką Mistrzostw Świata, instruktorką i liderką w psim klubie sportowym „Na Fali”.

W dniach 18-21 czerwca 2020 r. zapraszamy do Psiego Domku na obóz sportowy obedience z Joanną Hewelt.

Asia jest doskonałą trenerką i zawodniczką Obedience. Dysponuje ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którą dzieli się z prawdziwym entuzjazmem. Ma indywidualne podejście do uczestników i niesamowite wyczucie do psów oraz głowę pełną pomysłów.
Obóz skierowany jest do osób na każdym etapie psiego posłuszeństwa, ale nastawionych na posłuszeństwo sportowe – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zespołów. Mile widziane są zarówno psy dorosłe, jak i szczeniaki – poziom szkolenie zostanie dostosowany do osób uczestniczących.

Cena dla uczestnika z wyżywieniem obejmuje:
– 4 noclegi (od wieczora 18 czerwca do popołudnia 21 czerwca),
– 4 śniadania i 4 obiadokolacje,
– 4 pełne dni sportowej pracy,
– napoje ciepłe i zimne, dostępne 24h,
– drewno na grilla

ZAKWATEROWANIE:
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w nowym, dwuosobowym domku wyposażonym w łazienkę. Obserwatorzy (w zależności od liczby) będą kwaterowani z uczestnikami. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 2 km dalej rzeka Orzyc.

REZERWACJA MIEJSCA:
Rezerwacja zostanie dokonana dopiero po dokonaniu opłaty w wysokości 400 zł. Opłata jest bezzwrotna. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania obozu z przyczyn niezależnych od niego i wówczas zobowiązuje się do zwrotu wniesionych opłat.

O ASI HEWLET:
Obedience jest Asi ulubioną dyscypliną sportu. W pierwszych startach w obedience towarzyszył jej labrador Hugo. Skrzydła rozwinęła przy wspaniałym psie Ludwiku – airedale terierze. Kolejnym, szalonym czworonogiem był Dobiś, a potem pojawił się znany obserwatorom tego sportu border collie – Taflon. Obecnie trzecim i najmłodszym psem Asi jest drugi border collie – Venom.
Poniżej osiągnięcia Joanny i Taflona:
– CHAMPION POLSKI OBEDIENCE
– FIŃSKI CHAMPION OBEDIENCE
– Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2019
– Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2018
– Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2017
– Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2016
– Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2015
– Wicemistrz Polski Obedience 2019 (klasa 3)
– II Wicemistrz Polski Obedience 2018 (klasa 3)
– II Wicemistrz Polski Obedience Border Collie 2017 (klasa 3)
– Wicemistrz Polski Obedience 2017 (klasa 3)
– Mistrz Polski Obedience 2015 (klasa 3)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu przez Messenger lub na maila: hotel@psidomek.pl

Obóz z Asią Hewelt


Obóz agility z Zuzią Turecką, 28.06-4.07

Agility Zuza Turecka


Obóz frisbee z Joanną Korbal – motywacja, frizgility 15-18.07

Obóz frisbee z Joanną Korbal z nauką, motywacją, elementami frizgility i agility
W dniach 15-18 lipca 2020 zapraszamy do Psiego Domku na obóz frisbee z Joanną Korbal – najbardziej znaną polską zawodniczką frisbee w Polsce, kilkukrotną mistrzynią Polski we Freestyle’u, instruktorką szkolenia psów, dogfrisbee oraz agility i zawodniczką nosework.
Na obóz zapraszamy zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące na każdym etapie nauki, psy dorosłe, jak i szczeniaki. Poziom nauki zostanie dostosowany do uczestników obozu.
OBÓZ W PIGUŁCE:
• Termin obozu: 15-18 lipca 2020 r.
• Miejsce obozu: Psi Domek, Jednorożec (100 km od Warszawy w kierunku Szczytna)
• Liczba uczestników z psami: 10 osób (zostało 6 wolnych miejsc)
• Liczba obserwatorów / osób towarzyszących: 4 osoby

PROOGRAM OBOZU:
– indywidualne sesje treningowe z psami,
– nauka różnych technik rzutowych (ich trudność będzie dostosowana do poziomu grupy) – prawidłowy chwyt, nachylenie, dobry ruch ręki i praca nadgarstka, właściwa postawa ciała,
– nauka tricków z wykorzystaniem dysków,
– rozgrzewki z frisbee dla ludzi,
– gry i zabawy z dyskami,
– praca z psami: podstawy pod dogfrisbee (praca na zabawkę z psami początkującymi i szczeniakami, budowanie motywacji na frisbee), elementy freestyle, składanie sekwencji, budowanie freestyle’u,
– gry UpDogowe (frizgility, throw&go, time warp, spaced out itd.),
– nauka sztuczek przydatnych we frisbee,
– zajęcia teoretyczno-praktyczne na wybrane tematy.
– regulaminy różnych konkurencji w wersji papierowej oraz do ewentualnego omówienia.

W PIĄTEK – dzień z jedną sesją z psem i popołudnie TEORETYCZNO-PRAKTYCZNE, czyli dyskusja na tematy związane z dogfrisbee i pracą z psem, np.:
– jak nauczyć psa ładnie i wysoko skakać?
– w jakiej konkurencji warto wystartować z danym psem?
– jakie sztuczki przydadzą nam się we frisbee?
– jak nauczyć psa vaultów?
– jak łączyć elementy freestyle’owe?
– jak złożyć dobry freestyle?
– co zrobić, aby wygrać daną konkurencję?

Cena dla uczestnika z wyżywieniem obejmuje:
– 4 noclegi (od wieczora 14 lipca do popołudnia 18 lipca),
– 4 śniadania i 4 obiadokolacje,
– 4 pełne dni ambitnej i przyjemnej pracy,
– napoje ciepłe i zimne, dostępne 24h,
– drewno na grilla

ZAKWATEROWANIE:
Kursanci zostaną zakwaterowani w nowych, dwuosobowych domkach wyposażonych w łazienkę. Obserwatorzy (w zależności od liczby) będą kwaterowani z uczestnikami. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują pola i lasy do spacerów, a 2 km dalej rzeka Orzyc.

REZERWACJA MIEJSCA:
Rezerwacja zostanie dokonana dopiero po dokonaniu opłaty w wysokości 400 zł. Opłata jest bezzwrotna. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania obozu z przyczyn niezależnych od niego i wówczas zobowiązuje się do zwrotu wniesionych opłat.

O ASI:
Joanna Korbal – dla wszystkich Asia. Instruktor szkolenia psów, behawiorysta, zoopsycholog, czynny zawodnik i instruktor dogfrisbee oraz agility, zawodnik nosework, sędzia dogfrisbee USDDN III-stopnia, sędzia UpDog, Mistrzyni Europy 2016 we freestyle’u, zwyciężczyni finału krajowego DCDC 2016, II-Wicemistrzyni Europy 2017 w Super Pro Toss&Fetch, dwukrotna zdobywczyni tytułu „Sportowca Roku” w latach 2016 i 2017, Mistrzyni Polski i Wicemistrzyni Polski 2018 we freestyle’u, II-Wicemistrzyni Polski 2018 w Super Pro Toss&Fetch, II-Wicemistrzyni Europy 2018 we freestyle’u, Mistrzyni Polski i II-Wicemistrzyni Polski 2019 we freestyle’u, trzykrotna zdobywczyni tytułu „Latającego Psa” roku 2016, 2017 i 2018, założycielka szkoły dla psów oraz klubu sportowego „Dragons” w Poznaniu, a na co dzień studentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Więcej o Asi, jej psach i osiągnięciach można poczytać na http://joannakorbal.weebly.com/.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu przez Messenger lub na maila: hotel@psidomek.pl

Frisbee Asia Korbal


 

Warsztaty z posłuszeństwa, podstawowego i sportowego, odbyły się 19 maja.

Poprowadziła je Ela Kowalska, która zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata Obedience ze swoimi dwoma psami rasy border collie. Pogoda była nieprzewidywalna ale towarzystwo było „pierwsza klasa”. Ela ma ogromną wiedzę w zakresie szkolenia i co najważniejsze, chętnie się nią dzieli.

https://www.facebook.com Ela Kowalska

 

 

 

 


W naszym Psim Domku, w kwietniu 2019, odbyły się pierwsze warsztaty.

Warsztaty pasterskie.

Prowadziła je Karolina Walczak i najcudowniejszym psim Nelełem świata.

https://www.facebook.com Karolina Walczak

Istnieje możliwość wykupienia indywidualnych lekcji szkoleniowych.search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close