fbpx

Domki na wynajem

Domki letniskowe

Dla psów i ich właścicieli. Tak, zgadza się, psy są naszymi głównymi klientami.

previous arrow
next arrow
Slider

W naszym Psim Domku , mamy 5 nowiutkich, pięknych, małych domków letniskowych. Położone są w wyjątkowo malowniczym miejscu. Widok z okien jest na sad a dalej na łąki, po których biegają przyjazne kozy i owce. A całego towarzystwa pilnuje, leciwy już koń. To właśnie od naszych kóz mamy mleko, z którego robimy sery i twarożki, podawane na śniadanie.

Lokalizacja naszego małego ośrodka jest idealna dla ludzi lubiących wycieczki, bo znajdujemy się na skraju Puszczy Zielonej, lubiących ciszę, bo jesteśmy usytuowani z daleka od wiejskiego rynku i ulic.

W upalne dni Wasi pupile mogą korzystać ze specjalnie dla nich, przygotowanych basenów. A jeżeli to za mało, to 2 km dalej płynie rzeka Orzyc i można do niej dojść wśród pól albo podjechać samochodem.

A dla tych co nie lubią spacerować też mamy coś miłego:

previous arrow
next arrow
Slider

Teren, na którym stoją domki jest w pełni ogrodzony. Domki są 2 osobowe, ale jedna osoba też może go wynająć. Najważniejsze, aby z człowiekiem przyjechał też pies i co jest istotne, od psa nie są pobierane dodatkowe opłaty.

Łazienka jest w każdym domku (wc, prysznic i umywalka). Jest również możliwość wstawienia do domku klatki dla psa, jeżeli istnieje taka potrzeba. Taką klatkę można też pożyczyć na miejscu.

Kuchnia dostępna jest w pomieszczeniu ogólnym w drewnianej altanie. Jeżeli ktoś nie chce naszych ekologicznych posiłków, sam może zostać kucharzem.

Bezpłatny parking znajduje się na terenie posesji.

Domki wyglądają już tak i jak widać, psom się podobają. Lato zbliża się dużymi krokami i czas wybrać miejsce na wakacje z psem. 

previous arrow
next arrow
Slider

A widok z okna jest taki. Wiosną są to kwitnące jabłonie a jesienią, na wyciągnięcie ręki, pyszne jabłka. Domki letniskowe czekają na pierwszych psich gości i nie tylko psich.

previous arrow
next arrow
Slider

 


Ceny i warunki rezerwacji

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close